POZOR ZMĚNA OTEVÍRACÍ  DOBY  V PRODEJNĚ OKRASNÝCH DŘEVIN V OBDOBÍ LETNÍCH PRÁZDNIN PO-PÁ  8-15 hod, SO  8-11 hod.

nabidka práce

Práce v zahradnictví

DĚLNÍK/-ICE V ZAHRADNICTVÍ, ZAHRADNÍ REALIZACE

Parametry volného místa

směnovost: Jednosměnný provoz

minimální stupeň vzdělání: Střední odborné (vyučen)

pracovní poměr: od 07. 05. 2019

mzda: od 25000
Popis pozice: Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Možnost pracovněprávního vztahu i na dohodu o povedení práce. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: realizace a údržba zahrad, sadovnické úpravy, okrasná školka.

Požadavky: časová flexibilita, fyzická zdatnost, výhodou - zkušenost se základními, drobnými zednickými a stavebními pracemi; zkušenost s obsluhou zahradní mechanizace (křovinořez, motorová pila, plotostřih malotraktor a příslušenství, sekačka, rotavátor, apod.); řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou odbornou práci v kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení.

Zájemci o tuto pozici mohou zasílat svůj strukturovaný životopis na e-mail info@zahradyart.cz nebo poštou. Bližší informace na tel.: 603 393 210.
Volné místo dělník/-ice v zahradnictví, zahradní realizace pro lokalitu Česká Skalice.